Bytová jednotka č. 2

o dispozici 2+kk
a podlahové ploše 92,8 m²

Bytová jednotka o dispozici 2+kk a celkové podlahové ploše 44,8 m² se nachází ve 2. podlaží čtyřpodlažního bytového domu na ulici Fryčajova v klidné městské části Brno – Obřany. Dispozici tvoří obývák spojený s kuchyní aktuálně propojený s obytnou místností a koupelna s toaletou. K jednotce také náleží sklep o výměře 9 m² a vlastní zahrádka o výměře 39 m². Byt se prodává v současném stavu, s kuchyňskou linkou.

BYT Č.
Bytová jednotka č. 2
ID nemovitosti FRY2
Vlastnictví osobní
Dispozice 2+kk
Celková plocha 92,8 m²
Podlahová plocha 44,8 m²
Cena 5 736 000 Kč
Podlaží 2
Zahrada 39 m²
Sklep/sklepní kóje 9 m²
Stav jednotky původní - před rekonstrukcí
BYT Č.

Fotogalerie

To nejlepší z Obřan, to nejkrásnější z přírody

Představte si život v domě, kde se historie setkává s moderním pohodlím. Centrum Brna je tu na dosah a příroda Moravského krasu začíná jen pár kroků od vašich dveří. Díky skvělé občanské vybavenosti máte po ruce vše, co potřebujete pro pohodlný život.

Historická stavba z roku 1922 prošla poctivou kompletní rekonstrukcí, která jí vrátila původní krásu i eleganci. Zároveň dům nabízí veškerý komfort pro současné moderní bydlení nebo podnikání. Pečlivě jsme promysleli každý detail.

Dům má celkem 10 bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 2+1 s možností úpravy dispozice na 3+kk, od minimalističtějších rozměrů bytů 45 m2 až po velkorysých 90 m2. Bytové jednotky se prodávají v provedení shell&core, tj. v původním stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle vlastní představy. Půdy v nejvyšších patrech jsou připraveny pro budoucí výstavbu. K bytům je možné dokoupit navíc i další sklepní kóji nebo vinný sklípek.

V komerční části domu naleznete 3 nebytové jednotky určené např. pro dílnu, sklad nebo retailové prostory pro provozování prodejny.

Dům poskytuje krásně prosvětlené chodby a schodiště, kolárnu a přilehlé parkovací stání. Také je tu možnost projet průjezdem do dvorního traktu, nebo společný prostor užívat dle aktuální příležitosti a domluvy.

První byty k nastěhování již ve druhém čtvrtletí roku 2024.