Retailová jednotka

o dispozici obchod
a podlahové ploše 127,3 m²

Obchodní prostor, na perfektně viditelném místě u hlavní silnice s parkováním, o celkové podlahové ploše 114,5 m² se nachází v přízemí čtyřpodlažního bytového domu na ulici Fryčajova v městské části Brno – Obřany. Dispozici tvoří otevřená prosvětlená místnost se skladovým zázemím a oddělené toalety se zázemím. Prostor má 3 velké výlohy a je přístupný dvěma vchody přímo z ulice. Lokalita, ve které se dům nachází, nabízí pro komerční využití prostoru zejména skvělou viditelnost, které přispívá umístění při hlavní cestě vedoucí Obřany, autobusová zastávka před domem a možnost parkování přímo před výlohami.

BYT Č.
Retailová jednotka
ID nemovitosti FRYR
Vlastnictví osobní
Dispozice obchod
Celková plocha 127,3 m²
Podlahová plocha 114,5 m²
Cena 7 254 000 Kč
Podlaží 1
Sklep/sklepní kóje 12,8 m²
BYT Č.

Fotogalerie

To nejlepší z Obřan, to nejkrásnější z přírody

Představte si život v domě, kde se historie setkává s moderním pohodlím. Centrum Brna je tu na dosah a příroda Moravského krasu začíná jen pár kroků od vašich dveří. Díky skvělé občanské vybavenosti máte po ruce vše, co potřebujete pro pohodlný život.

Historická stavba z roku 1922 prošla poctivou kompletní rekonstrukcí, která jí vrátila původní krásu i eleganci. Zároveň dům nabízí veškerý komfort pro současné moderní bydlení nebo podnikání. Pečlivě jsme promysleli každý detail.

Dům má celkem 10 bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 2+1 s možností úpravy dispozice na 3+kk, od minimalističtějších rozměrů bytů 45 m2 až po velkorysých 90 m2. Bytové jednotky se prodávají v provedení shell&core, tj. v původním stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle vlastní představy. Půdy v nejvyšších patrech jsou připraveny pro budoucí výstavbu. K bytům je možné dokoupit navíc i další sklepní kóji nebo vinný sklípek.

V komerční části domu naleznete 3 nebytové jednotky určené např. pro dílnu, sklad nebo retailové prostory pro provozování prodejny.

Dům poskytuje krásně prosvětlené chodby a schodiště, kolárnu a přilehlé parkovací stání. Také je tu možnost projet průjezdem do dvorního traktu, nebo společný prostor užívat dle aktuální příležitosti a domluvy.

První byty k nastěhování již ve druhém čtvrtletí roku 2024.