Sklad - nebytová jednotka

o dispozici -
a podlahové ploše 32,6 m²

Bezpečná skladovací jednotka s výbornou obslužností o celkové podlahové ploše 32,6 m² se nachází v přízemí čtyřpodlažního bytového domu na ulici Fryčajova v městské části Brno – Obřany. Díky prostornému průjezdu do vnitrobloku, ve kterém se sklad nachází a velkým dvoukřídlým vratům, disponuje výbornou obslužností automobilem do 3,5t. Prostor obsahuje napojení na elektřinu, internet, vodu i domovní zvonek a má přístup ke společnému sociálnímu zařízení. Sklad se prodává v současném stavu.

BYT Č.
Sklad - nebytová jednotka
ID nemovitosti FRYS4
Vlastnictví osobní
Dispozice -
Celková plocha 32,6 m²
Podlahová plocha 32,6 m²
Cena 1 141 000 Kč
Podlaží 1
BYT Č.

Fotogalerie

To nejlepší z Obřan, to nejkrásnější z přírody

Představte si život v domě, kde se historie setkává s moderním pohodlím. Centrum Brna je tu na dosah a příroda Moravského krasu začíná jen pár kroků od vašich dveří. Díky skvělé občanské vybavenosti máte po ruce vše, co potřebujete pro pohodlný život.

Historická stavba z roku 1922 prošla poctivou kompletní rekonstrukcí, která jí vrátila původní krásu i eleganci. Zároveň dům nabízí veškerý komfort pro současné moderní bydlení nebo podnikání. Pečlivě jsme promysleli každý detail.

Dům má celkem 10 bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 2+1 s možností úpravy dispozice na 3+kk, od minimalističtějších rozměrů bytů 45 m2 až po velkorysých 90 m2. Bytové jednotky se prodávají v provedení shell&core, tj. v původním stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle vlastní představy. Půdy v nejvyšších patrech jsou připraveny pro budoucí výstavbu. K bytům je možné dokoupit navíc i další sklepní kóji nebo vinný sklípek.

V komerční části domu naleznete 3 nebytové jednotky určené např. pro dílnu, sklad nebo retailové prostory pro provozování prodejny.

Dům poskytuje krásně prosvětlené chodby a schodiště, kolárnu a přilehlé parkovací stání. Také je tu možnost projet průjezdem do dvorního traktu, nebo společný prostor užívat dle aktuální příležitosti a domluvy.

První byty k nastěhování již ve druhém čtvrtletí roku 2024.